SZUKAMY SPONSORA

Młodzieżowy Chór Szkolny – „SOLI DEO” z I Liceum Ogólnokształcącego i parafii Św. Stanisława w Jaśle, składa się z czterdziestu uczniów. Jako chór mieszany śpiewamy pieśni religijne, patriotyczne oraz rozrywkowe. Uświetniamy liturgie ważniejszych uroczystości religijnych i szkolnych w kościołach Jasła i Powiatu. Prowadzimy koncerty na płycie jasielskiego Rynku, w kościele Św. Stanisława BM i w Jasielskim Domu Kultury. Chór prężnie się rozwija zdobywając nagrody na konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich. W tym roku szkolnym chór SOLI DEO może poszczycić się następującymi osiągnięciami:

 •  II miejsce w XIX  Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” w Jaśle (2013-12-19)
 • I miejsce w Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek (2014-01-11)
 • III miejsce w XXIII Festiwalu Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki” w Myślenicach (2014-01-26)

W obecnym semestrze szkolnym Chór SOLI DEO podjął współprace z zespołem NEW DAY którego liderem jest Rafał Boniśniak pochodzący z Lipinek.

Została nagrana płyta zespołu NEW DAY, na której wystąpił chór SOLI DEO  z I LO w Jaśle. W dniu 17 marca w Szymbarku został zrealizowany program i zostały nagrane teledyski do TV TRWAM. Chór SOLI DEO (www.solideo.art.pl) włączył się w międzynarodową akcję pomocy dzieciom w Sudanie (www.swm.pl).

 

W najbliższym czasie chór wraz z zespołem NEW DAY planuje:

 1. Nagranie teledysku do piosenki „Dzieci z miasta WAU”, którego rejestracja odbędzie się w wiosce afrykańskiej w Krakowie  przy ulicy Tyniecka 39. Teledysk byłby nagrywany 28 marca 2014r.
 2.  Z okazji kanonizacji Papieża bł. Jana Pawła II organizowany jest w dniu 27 kwietnia, Koncert zespołu NEW DAY wraz z chórem SOLI DEO w Szymbarku w odrestaurowanym kasztelu .
 3. W dniu 11 maja planowany jest Koncert chóru SOLI DEO wraz z zespołem NEW DAY w Krakowie
 4. Chór pragnie także zaprezentować swoje umiejętności na XVI Małopolskim Konkursie Chórów w Niepołomicach który odbędzie się 10 maja.

 

Wyrażamy głęboką wdzięczność za dotychczasową pomoc i wparcie. Jednak ze względu na brak środków do realizacji powyższych  planów, zwracamy się  prośbą do Państwa o wsparcie naszego chóru pomocą materialną. Wdzięczni bylibyśmy za pomoc w sfinansowaniu transportu na poszczególne występy:

 • Koszt transportu (noclegu i wyżywienia) do Krakowa na realizacje teledysku to kwota 3500 zł,
 • Koszt transportu na koncert do Szymbarku to kwota 700 zł,
 • Koszt transportu na koncert do Krakowa to kwota 1600 zł,
 • Koszt transportu na XVI Małopolski Konkurs Chórów w Niepołomicach to kwota 1600 zł.

Całość zadań opiewa kwota 7400 zł.

Za pomoc materialną oferujemy:

 1. Promocje miasta Jasła i powiatu. Promocja firm i organizacji.
 2. Umieszczenie na scenie banerów i logo naszych sponsorów podczas koncertu z okazji kanonizacji bł. Jana Pawła II w Szymbarku w dniu 27 kwietnia.
 3. Zamieszczenie logo firmy czy organizacji na końcowej klatce  każdego z nagranych teledysków które będą emitowane w TV TRWAM.
 4. Podziękowanie sponsorom na płycie Audio z utworami.

 

Nr konta: S. K. Caritas przy I LO w Jaśle,

nr: 07 1240 2337 1111 0010 0853 2456

tytułem – dar dla chóru „SOLI DEO”

Wszelkie pytania proszę kierować :

Ks. Łukasz Mariuszyc

tel: 691475938

[email protected]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *