Naszym sponsorom dziękujemy

W ostatnim czasie Chór SOLI DEO z  I Liceum w Jaśle, podjął współprace z zespołem NEW DAY, którego liderem jest Rafał Boniśniak pochodzący z Lipinek.

Została nagrana płyta zespołu NEW DAY, na której wystąpił chór SOLI DEO. W dniu 17 marca w Szymbarku został zrealizowany program i zostały nagrane teledyski do programu, który wyemituje TV TRWAM. Chór SOLI DEO (www.solideo.art.pl) włączył się także w międzynarodową akcję pomocy dzieciom w Sudanie (www.swm.pl).

W najbliższym czasie 27 kwietnia, planowany jest koncert w Szymbarku z okazji kanonizacji Papieża bł. Jana Pawła II.

W dniu 10 maja odbędzie się koncert  chóru SOLI DEO wraz z zespołem NEW DAY w Krakowie.

Ponadto Chór pragnie zaprezentować swoje umiejętności na XVI Małopolskim Konkursie Chórów w Niepołomicach.

Realizacja powyższych celów nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych sponsorów i ofiarodawców. Chór Soli Deo składa szczere podziękowanie za pomoc materialną:

Urzędowi Miasta Jasło na czele z Panem Burmistrzem Andrzejem Czerneckim, którzy przekazali wsparcie dla chóru na kwotę 5000 zł

Parafii Św. Stanisława BM, a w szczególności ks. Proboszczowi Tadeuszowi Paszkowi, którzy przekazali wsparcie dla chóru na kwotę 2500 zł.

Powiatowi jasielskiemu na czele z Panem Starostą Adamem Kmiecikiem, którzy przekazali wsparcie dla chóru na kwotę 1500 zł

Wdzięczność ofiarodawcom wyrażamy poprzez: :

  • Promocje miasta Jasła i powiatu.
  • Umieszczenie na scenie banerów i logo naszych darczyńców podczas koncertu z okazji kanonizacji
    bł. Jana Pawła II w Szymbarku w dniu 27 kwietnia.
  • Zamieszczenie logo organizacji na końcowej klatce, każdego z nagranych teledysków, które będą emitowane w TV TRWAM.
  • Podziękowanie sponsorom na płycie Audio z utworami.

W scenerii afrykańskiej chaty, indiańskiego tipi, igloo, domu z Andów w Peru i domku mieszkańców Papui-Nowej Gwinei, został zrealizowany teledysk do piosenki zespołu NEW DAY i Chóru SOLI DEO. W piątek 28 marca – od samego świtu trwało nagranie teledysku do piosenki „Dzieci z miasta Wau”. Piosenka opowiada o dzieciach ulicy z Sudanu Południowego. Razem z SWM Młodzi Światu zespół New Day i chór SOLI DEO włączyli się w tę międzynarodową akcję pomocy dzieciom ulicy. Premiera teledysku 11 kwietnia.

Za wszelkie wsparcie dziękujemy:

Ks. Łukasz Mariuszyc – opiekun chóru       mgr Monika Twarduś – dyrygent chóru

1 thought on “Naszym sponsorom dziękujemy

  1. Nie ma takich słów które wyrażałby wdzięczność zespołu NEW DAY za pomoc i udział chóru w naszym 7 już albumie. Bez Chóru Soli Deo byłaby to zwykła płyta, a tak mamy naprawdę niesamowity ładunek wiary, emocji i energii. Tym bardziej cieszymy się, że udało nam się wspólnie zaangażować w pomoc dzieciom ulicy w Sudanie Południowym. Dlaczego to tak ważne by młodzi ludzie pomagali innym, choćby na krańcu świata? To jest wrażliwość którą poniosą przez całe swoje dorosłe życie, to ich ukształtuje i spowoduje że pewnego dnia pochylą się nad bezdomnym nie myśląc co z tego będę miał/a, ale po prostu podadzą dłoń. Sam doświadczyłem kiedyś Afryki, ale też biedy i śmierci tam obecnej, to zmieniło mnie jako człowieka, uwrażliwiło na całe dorosłe życie. Wolontariat to nie sposób na życie to sposób na stąpanie śladami Chrystusa,często ścieżkami tak trudnymi, że często chce się wybrać drogę łatwiejszą i odwrócić się od drugiego człowieka. Dziękuję Wam wszystkim za serce i trud jaki wkładacie w swoja pasję – śpiewanie. Spotkanie z Wami traktujemy jako dar i takim chcemy go zachować, jako coś bezcennego i drogiego. Sponsorom należą się ukłony za wspieranie młodych ludzi na ich drodze do dorosłości. Możecie mieć satysfakcję, bo to są wspaniali młodzi ludzie dla których w życiu ważne są wartości i życie w prawdzie. Dziękujemy/ RA-V Boni Boniśniak i NEW DAY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *